Bize Ulaşın

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Treemec çatısı altında her birey ekip ruhuyla; ortak hedef doğrultusunda, paylaşılan değerler çerçevesinde hareket eder.
Paylaştığımız bu değerler bizi bir arada tutan ve ileri taşıyan temellerdir.

Ekip Olma

Treemec ailesi olarak geleceğe güvenle bakarız. Birlik içinde mücadelenin gücüne inanır, hayallerimizi destekleriz. Birbirimizi önemser, geliştirir, paylaşır ve güveniriz.

Sağlık

Treemec ailesi olarak bedensel ve ruhsal sağlığımıza önem veririz. Kaliteli yaşam için sağlığımızı, kişisel gelişimimizi önemser ve çevremizi koruruz.

Verimlilik

Hem bireysel hem de kurumsal olarak sahip olduğumuz kaynakları planlı ve etkin kullanmanın daha fazla fayda ve verimliliğe ulaştıracağının farkındayız.

Başarı

Sistemli, bilinçli ve iyi bir planlama ile çalışmanın Doğru sonuca ulaştırdığına inanırız. Elde ettiğimiz başarı, en büyük motivasyon kaynaklarımızdandır.

Yenilikçilik

Yenilikçi yönümüz ile pazarda güvenle yer almamızın heyecanını ve tutkusunu yaşarız. Tecrübelerimizden güç alarak yeniliklerimizle geleceğe adım atarız.

Dürüstlük

Yaşamımızın her alanında dürüstlük önemlidir. Sürdürülebilir güven ilişkisi kurabilmek için kendimize, ekip arkadaşlarımıza, müşterilerimize karşı dürüst olmak ilkemizdir.